Hakkımda


Cihat KISA

1992′de Konya’da doğdu, ilk okul öncesinde Adana, Konya ve Erzurum gibi birçok farklı şehirde yaşadı ve İstanbul’da ilk okulunu tamamladıktan sonra yine İstanbul’da meslek lisesinden mezun oldu. Boş vakitlerini resim ve dijital tasarım yaparak geçirmekten keyif alıyor ve kişisel blog’unda bildiklerini paylaşıyor.

İlk okul öncesinden beri bilgisayar ve resim ile ilgileniyor, çok genç yaşta iş hayatına atılarak bir çok internet sitesi projesine katıldı, yıllarca freelance olarak grafik tasarım ve reklam alanlarında bir çok firmaya hizmet verdikten sonra kurumsal bir reklam ajansında iki yıl hizmet verdi. Görsel sanatlara ve bilişime olan ilgisi ve katıldığı çeşitli eğitim programlarıyla bildiklerine sürekli yenilerini eklemeyi, hep daha iyisini yapabilmeyi kendisine amaç edindi.

Çocukluğundan beri yakın ilişki içerisinde olduğu bilgisayarları, kağıt-kalem gibi kullanarak Photoshop, Flash, Illustrator, Indesign, Freehand, Coreldraw, Dreamweaver, Fireworks ve benzeri bir çok programa profesyonel düzeyde hakim oldu.

Twitter Page Facebook Profile Linkedin Profile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir